Serwis regałów magazynowych

Nasze bogate doświadczenie, wiedza produktowa oraz dogłębna znajomość obowiązujących przepisów i norm, sprawia, że oferujemy serwis regałów magazynowych na najwyższym poziomie. To jednak nie wszystko! Naszym klientom proponujemy także wsparcie w zakresie naprawy regałów. Poradzimy sobie z każdym uszkodzeniem czy odchyłką, dzięki czemu Twój magazyn będzie funkcjonował prawidłowo, a Ty zapewnisz bezpieczeństwo pracownikom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług Logizer! 

Profesjonalny serwis regałów magazynowych

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak ważną rolę odgrywają sprawne technicznie regały magazynowe w efektywnym funkcjonowaniu Twojego biznesu? Prawidłowo zaprojektowane, właściwie zmontowane i przede wszystkim należycie użytkowane regały stanowią fundament Twojej logistyki, umożliwiając bezpieczne przechowywanie, sortowanie i organizację towarów. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby regały były w doskonałym stanie technicznym i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.

Dlaczego serwis regałów wykonywany przez Logizer to doskonały pomysł? Nasza firma posiada nie tylko bogate doświadczenie praktyczne, ale także wszechstronną wiedzę produktową i znamy każdy typ konstrukcji regałowej. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie regałów paletowych, półkowych, wspornikowych, antresol, ale nie tylko. Doradzamy w kwestiach technicznych i wykonujemy coroczne przeglądy eksperckie, które są kluczowym czynnikiem zapewniającym długotrwałe i bezpieczne użytkowanie Twoich regałów. Ponadto oferujemy kompleksowy poprzeglądowy serwis oraz naprawy regałów każdego typu i wszystkich producentów.

Dzięki naszej wiedzy technicznej oraz dogłębnemu zrozumieniu obowiązujących przepisów i norm jesteśmy w stanie przeprowadzić szczegółowe ekspertyzy. Wykryjemy wszystkie nawet najmniejsze uszkodzenia czy nieprawidłowości. Dzięki temu możliwe jest zareagowanie na nie wcześniej, zanim staną się poważnym problemem, co pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć dodatkowych, nieplanowanych kosztów serwisowych.

Okresowe kontrole, regularne naprawy i serwis regałów magazynowych mają także kluczowe znaczenie, gdy chcesz zapewnić bezpieczeństwo personelu i mienia. Przeprowadzając szczegółowe ekspertyzy, identyfikujemy wszelkie uszkodzenia, nieprawidłowości i potencjalne zagrożenia. Dzięki naszym praktycznym zaleceniom będziesz w stanie podjąć odpowiednie środki naprawcze, minimalizując ryzyko wypadków i uszkodzeń.

W LOGIZER nie stosujemy szablonowych procedur do serwisu regałów magazynowych. Nasze podejście jest elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze szukamy adekwatnych do problemu rozwiązań, aby zapewnić Ci jak najlepszą jakość usług. Nasze praktyczne zalecenia pomogą Ci utrzymać regały magazynowe w optymalnym stanie technicznym. Wykonywany przez nas serwis regałów magazynowych obejmuje m.in.:

  • wymianę uszkodzonych elementów,
  • usunięcie błędów montażowych i użytkowych,
  • rekonfiguracje regałów oraz zmiany poziomów składowania,
  • korekty ustawienia i geometrii rzędów oraz pionowanie ram regałów,
  • montaż odbojników, separatorów, backstopów i innych zabezpieczeń.

Po przeprowadzeniu serwisu podpisujemy z klientem protokół dający gwarancję wykonania prac zgodnie z obowiązującymi normami, powszechnymi standardami bezpieczeństwa czy instrukcją montażu producenta.

Naprawy regałów magazynowych na najwyższym poziomie

Proces przywracania pełnej funkcjonalności i bezpieczeństwa uszkodzonych lub zużytych elementów konstrukcji regałów jest niezwykle istotny, by zapewnić sprawne i efektywne działanie magazynu. Dlatego warto skorzystać z naszych usług!

Po zlokalizowaniu i zidentyfikowaniu wszystkich potencjalnych problemów, takich jak wgniecenia, pęknięcia, odkształcenia czy ubytki elementów nośnych konstrukcji regałów analizujemy związany z nimi stopień ryzyka. Dobieramy odpowiednie środki zabezpieczające oraz wdrażamy działania naprawcze. W zależności od skali uszkodzeń serwis może obejmować wymianę lub uzupełnienie pojedynczych elementów, jak i demontaż poszczególnych sekcji czy rekonfigurację całych rzędów regałowych. Naprawa może obejmować również usunięcie odchyłek i zmian w geometrii, dokręcenie połączeń śrubowych, a nawet oczyszczenie i zabezpieczenie skorodowanych elementów. 

Przeglądy regałów magazynowych i inne usługi od Logizer

Naprawa i serwis regałów magazynowych to nasza specjalność. Jednak na tym nie kończą się nasze usługi. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie przeglądów regałów wysokiego składowania oraz montażu i demontażu regałów magazynowych. Sprzedajemy także elementy i części regałów magazynowych i odbojniki magazynowe. Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Skontaktuj się z nami!

ZADBAJMY RAZEM O KONDYCJĘ TWOICH REGAŁÓW

POMOŻEMY CI ZWIĘKSZYĆ STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA